Vasárnapi hirdetések 2024.05.19.

Pünkösdvasárnap – 2024.05.19.

Szeretettel hirdetjük:

  • Pünkösdvasárnap (máj.19.) 9:30-kor van a pünkösdi ünnepi Szentmise Erdőkertesen.
  • Hétfőn, május 20-án, Szűz Mária, az Egyház Anyja ünnepén, a szokásos időpontban 18:30-kor lesz a Szentmise.
  • A templomtető és a tornyok javítására, felújítására továbbra is kérjük és várjuk a Kedves Testvérek nagylelkű adományait! Egyházközségünk számlaszámára is lehet utalni (66000042-11026235; a közleményhez: „templomtető”). Adományaikat nagyon köszönjük!

Veresegyházi események:

  • Pünkösdvasárnap van a Szentlélek-templom felszentelésének évfordulója. Ezen a napon csak egy Szentmisét tartanak Veresegyházon, mely 9:00 órakor kezdődik! A nap részletes programja a hirdetőn, a Plébánia Facebook oldalán és honlapján is olvasható. Eső esetén a programok benti helyszíneken lesznek. Szeretettel hívnak és várnak mindenkitközös kikapcsolódásra, töltekezésre, ünneplésre!
  • Énekes-gitáros dicsőítő szentségimádás lesz a veresegyházi Szentlélek-templomban május 24-én pénteken a Szentmise után, kb. 19:10-től. Minden kedves testvérünket szeretettel hívjuk és várjuk.
  • Szentháromság vasárnapján, május 26-án 15:00 órakor szeretettel hív és vár mindenkit Gável Henrik atya és Jácinta nővér vezetésével az OST Közösség, közösségük Szentmiséjére a Szentlélek-templomba!
  • A Veresegyházi Egyházközség nyári hittantábora, 2024. június 30. és július 04. között lesz Bodajkon. A tábor részleteiről és a jelentkezés feltételeiről a Plébánia honlapján lehet olvasni!