Vasárnapi hirdetések 2024.05.12.

Urunk mennybemenetele – 2024.05.12.

Szeretettel hirdetjük:

ERDŐKERTES:

  • Hétfőn, május 13-án 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Csütörtökön, május 16-án 19:00 órától dicső imaest lesz templomunkban, szentségimádással, közbenjáró imával. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Jövő vasárnap lesz Pünkösd, a Szentlélek eljövetelének ünnepe és lezárul a húsvéti idő. Szombat este (máj.18.), Pünkösd vigíliáján 18:00 órakor lesz Szentmise. Pünkösdvasárnap (máj.19.) 9:30-kor lesz a pünkösdi ünnepi Szentmise Erdőkertesen.
  • Már most hirdetjük, hogy május 20-án hétfőn, Szűz Mária, az Egyház Anyja ünnepén, a szokásos időpontban 18:30-kor lesz a Szentmise.
  • A templomtető és a tornyok javítására, felújítására továbbra is kérjük és várjuk a Kedves Testvérek nagylelkű adományait! Egyházközségünk számlaszámára is lehet utalni (66000042-11026235; a közleményhez: „templomtető”). A mai perselyadományokat is erre a célra tesszük félre. Adományaikat nagyon köszönjük!

VERESEGYHÁZI ESEMÉNYEK:

  • Pünkösdvasárnap van a Szentlélek templom felszentelésének évfordulója. Aznap (máj.19.) csak egy Szentmise lesz Veresegyházon, mely 9:00 órakor kezdődik! A nap részletes programja a hirdetőn, a Plébánia Facebook oldalán és honlapján is olvasható. A közös ünneplés eső esetén sem marad el, akkor benti helyszíneken lesznek a programok. Szeretettel hívnak és várnak mindenkitközös kikapcsolódásra, töltekezésre, ünneplésre!
  • Énekes-gitáros dicsőítő szentségimádás lesz a veresegyházi Szentlélek-templomban május 24-én pénteken a Szentmise után, kb. 19:10-től. Minden kedves testvérünket szeretettel hívjuk és várjuk.
  • Szentháromság vasárnapján, május 26-án 15:00 órakor szeretettel hív és vár mindenkit Henrik atya és Jácinta nővér vezetésével az OST Közösség, közösségük Szentmiséjére a Szentlélek-templomba!
  • A Veresegyházi Egyházközség nyári hittantábora, 2024. június 30. és július 04. között lesz Bodajkon. A tábor részleteiről és a jelentkezés feltételeiről a Plébánia honlapján lehet olvasni!