Vasárnapi hirdetések 2024.03.10.

Nagyböjt 4. „Lætare” vasárnapja – 2024.03.10.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (márc.11.) a szokott időben 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Tegyük széppé a templomkertet a Nagyhétre! Március 15-én délelőtt 10:00 órától várjuk a Kedves Testvéreket templomkert-takarításra! Kérjük a résztvevőket, hogy a kerti munkához célszerszámot hozzanak magukkal!
  • Pénteken 18:00 órakor Keresztút imádságot tartunk a templomban, szeretettel várunk mindenkit!
  • Jövő vasárnap, március 17-én a 9:30-as családos Szentmise keretében papi áldásban részesülnek a házasságuk kerek évfordulóját (5. 10. 15. stb.) idén ünneplő házaspárok, a Szentmise végén pedig „Apák napja” alkalmából felköszöntjük az apukákat. Szeretettel várjuk a jubiláló házaspárokat és az Édesapákat a Szentmisére, és az azt követő agapéra!
  • Szeretettel várjuk mindazokat, akik szívesen részt vennének a nagyheti szertartások különféle liturgikus szolgálataiban (felolvasás, éneklés, asszisztencia, lábmosás, stb.),érdeklődni és feliratkozni a sekrestyében lehet.
  • Kérjük a Kedves Testvérek segítségét! Akinek még van el nem nyílt barka a kertjében, kérjük, hogy hozzon belőle a templomba! Szükségünk lesz rá a virágvasárnapi szertartáshoz. Nagyon köszönjük!
  • Még most vasárnapig lehet jelentkezni a Szentlélek Szemináriumra, amelynek alkalmai 2024. március 19-től 10 héten át keddenként, este 19:00-21:00 óra között lesznek a Szentlélek-templomban. Részletek a plakátokon, elektronikus felületeken. Jelentkezési határidő: március 10.!
  • A Húsvét előtti gyóntatás Erdőkertesen március 21-én csütörtökön, 19:00 órától lesz a templomban. Bűnbánati liturgiát követően szentségimádás lesz dicsőítéssel, közben folyamatos gyóntatás lesz! Buzdítjuk és bátorítjuk a kedves Testvéreket a szentgyónás elvégzésére! Mindenkit szeretettel várunk!
  • Jövő héten a Szentföld javára lesz gyűjtés.