Vasárnapi hirdetések 2024.03.03.

Nagyböjt 3. vasárnapja – 2024.03.03.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (márc.4.) 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Pénteken 18:00 órakor Keresztút imádságot tartunk a templomban, szeretettel várunk mindenkit!
  • Már most hirdetjük, hogy két hét múlva, március 17-én a vasárnapi családos Szentmise keretében papi áldásban részesülnek a házasságuk kerek évfordulóját (5. 10. 15. stb.) idén ünneplő házaspárok. Szeretettel várjuk a jubiláló házaspárokat a Szentmisére, és az azt követő agapéra!
  • Közeledik Húsvét ünnepe. Szeretettel várjuk mindazokat, akik szívesen részt vennének a nagyheti szertartások különféle liturgikus szolgálataiban (felolvasás, éneklés, asszisztencia, lábmosás, stb.),érdeklődni és feliratkozni a sekrestyében lehet.
  • Kérjük a Kedves Testvérek segítségét: Akinek van barka otthon a kertjében, kérjük, hogy hozzon belőle a templomba, amíg el nem nyílik. Szükségünk lesz rá Nagyhéten. Nagyon köszönjük!

VERESEGYHÁZI ESEMÉNYEK:

  • Március 7-én csütörtökön a 18:30-as Szentmise után gyógyító szentségimádás lesz Zoli atyával a Szentlélek templomban.
  • Március 8-án pénteken szintén a 18:30-as Szentmise után Verbita Baráti Kör találkozó lesz Zoli atyával a Szent Pio Otthonban, szeretettel várjuk a Testvéreket mindkét alkalomra!
  • Nagy szeretettel hívunk és várunk minden Lélekben megújulni vágyót a Szentlélek Szemináriumra, amelynek alkalmai 2024. március 19-től 10 héten át keddenként, este 19:00-21:00 óra között lesznek a Szentlélek-templomban. Részletek a plakátokon, elektronikus felületeken. Jelentkezési határidő: március 10.