Vasárnapi hirdetések 2024.02.25.

Nagyböjt 2. vasárnapja – 2024.02.25.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (febr.26.) 18:30-kor lesz Szentmise, előtte 18:00 órától gyóntatás lesz.
  • Pénteken 18:00 órakor Keresztút imádságot tartunk a templomban, szeretettel várunk mindenkit!
  • Újra lesz Szentlélek-Szeminárium a Szentlélek-templomban. Nagy szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt, és Lélekben megújulni vágyót. 2024. március 19-től 10 héten át minden kedden este 19:00-21:00 óra között lesznek az alkalmak. Minden alkalmat más előadó tart majd, lesz mindig dicsőítés és kiscsoportos beszélgetés is. A szeminárium elköteleződést jelent. Minden alkalmon részt kell venni, vállalni kell a napi 15-20 perc imát a Szentírással, amihez elmélkedést is kapunk. A szemináriumon nem csak a plébánia hívei vehetnek részt, lehet hívni ismerőst, barátot is. Nem akadály az sem, ha valaki régebben már részt vett „Élet a Lélekben” szemináriumon. Jelentkezni a https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezUf-m0CVHFatZl_5ZyRIWfsXVEJzsxPqVT_6f62-Ez8ls7A/viewform?usp=sf_link linken lehet. Jelentkezési határidő: március 10. A szemináriummal kapcsolatos kérdéseket a szentlelekszeminariumveres@gmail.com e-mail címen lehet feltenni.
  • Ma a katolikus iskolák javára van gyűjtés, adományaikat köszönjük!