Vasárnapi hirdetések 2024.02.11.

Évközi 6. vasárnap – 2024.02.11.

A betegek világnapja

Könyörgőnap a világ éhezőiért

Szeretettel hirdetjük:

  • A betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatását vasárnap (febr.11.) a 9:30-as Szentmisében tartjuk. A szentséget felvevő idős vagy beteg testvéreink számára a Szentmise előtt 9:00 órától lesz lehetőség szentgyónás elvégzésére.
  • Hétfőn (febr.12.) 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Szerdával megkezdődik a Nagyböjt. Már most hirdetjük, hogy hamvazószerdán (febr.14.) 18:30-kor lesz a Szentmise Erdőkertesen. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez szigorú böjti nap!
  • Szentségimádással egybekötött dicsőítő imaest lesz csütörtökön február 15-én 19:00 órakor templomunkban. Az ÉdenKertes zenekar zenei-, és az Építőkockák közösség imaszolgálatával. Mindenkit szeretettel várunk! Most a házasság hetében, aki teheti, a párját is hozza magával!
  • Nagyböjti péntekeken 18:00 órakor Keresztút imádságot tartunk a templomban, már most pénteken is (febr.16.) szeretettel várunk mindenkit!
  • Február 17-én szombaton, gyalogos zarándoklat lesz házaspárok számára Máriabesnyőre! Az útvonal a Szada-Máriabesnyő közötti erdei útvonal. Sok beszélgetéssel, imádsággal. Jelentkezni Rákóczi Bálintnál lehet.