Vasárnapi hirdetések 2024.02.04.

Évközi 5. vasárnap – 2024.02.04.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (febr.5.) 18:30-kor lesz Szentmise.
  • A veresegyházi Verbita Baráti Kör következő találkozója február 9-én pénteken, a 18:30-as Szentmise után kb. 19:00 órától lesz a Szent Pio Otthonban! Minden érdeklődőt szeretettel várnak!
  • A betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatása Erdőkertesen február 11-én, jövő vasárnap a 9:30-as Szentmisében lesz. Aki szeretné felvenni a betegek szentségét, a sekrestyében jelentkezhet. Kérjük a jelentkező idős vagy beteg testvéreinket, hogy szükség szerint szentgyónással készüljenek a szentség felvételére! A szentgyónás elvégzésére aznap a Szentmise előtt 9:00 órától is lesz lehetőség.
  • Nemsokára megkezdődik a Nagyböjt. Már most hirdetjük, hogy hamvazószerdán (febr.14.) 18:30-kor lesz Szentmise Erdőkertesen.
  • A következő dicsőítő imaest február 15-én 19:00 órakor lesz templomunkban. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Nagyböjti péntekeken 18:00 órakor lesz majd Keresztút imádság a templomban, szeretettel várunk mindenkit február 16-ától!
  • Február 17-én szombaton, gyalogos zarándoklatot hirdetünk házaspárok számára Máriabesnyőre! Az útvonal a Szada-Máriabesnyő közötti erdei útvonal. Sok beszélgetéssel, imádsággal. Jelentkezni Rákóczi Bálintnál lehet.