Vasárnapi hirdetések 2024.01.14.

Évközi 2. vasárnap – 2024.01.14.

• Hétfőn (jan. 15.) 18:30-kor lesz Szentmise templomunkban.
  • Csütörtök és péntek délután várjuk a gyerekeket az Oratóriumban!
  • Zenés dicsőítést, szentségimádást tartunk közbenjáró imával január 18-án (3. csütörtök) 19:00 órakor templomunkban. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Akik szeretnének házszentelést kérni, kérjük, hogy az elérhetőségük megadásával (név, cím, telefonszám) jelentkezzenek a sekrestyében!
  • Akik 2024-ben kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián. Kérjük, hogy adják tovább ezt azoknak, akikhez a hír közvetlenül nem jut el!
  • Az Ökumenikus Imahétbe, amely január második felében lesz, egyházközségünk is bekapcsolódik. Erdőkertesen az Ökumenikus Ima január 25-én csütörtökön, 18:00 órakor lesz az evangélikus templomban, az igehirdető Gergely Ferenc Barnabás református lelkész lesz. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Már most jelezzük, hogy az imahét miatt majd január 22-én hétfőn reggel 8:00 órakor lesz a Szentmise Erdőkertesen, este elmarad.
  • Az imaalkalmak Veresegyházon hétfőtől-péntekig (jan. 22-26.) esténként, 18:00 órakor kezdődnek:

TFŐ – evangélikus templom – Fukk Lóránt

KEDD – baptista imaház – Albert Gábor

SZERDAKistérségi találkozó a Szentlélek templomban, a környékbeli települések lelkipásztoraival és világi vezetőivel – Bacsó Benjamin

CSÜTÖRTÖK – református templom – Rolik Róbert

PÉNTEK – Szentlélek-templom – Kelédi Márton

Az imahét alatt hétköznapokon reggel 8:00 órakor lesznek Szentmisék Veresegyházon is!