Vasárnapi hirdetések 2024.01.07.

Jézus megkeresztelkedése – 2024.01.07.

• Hétfőn megkezdődik az évközi idő, este 18:30-kor lesz Szentmise templomunkban.
  • Csütörtök és péntek délután a szokott időben újra várjuk a gyerekeket az Oratóriumban!
  • Jövő vasárnap, január 14-én a 9:30-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Liturgikus szolgálatokkal kapcsolatban a sekrestyében lehet érdeklődni. Énekpróba a Szentmise előtt 7:45-től lesz a templomban. Szeretettel várunk mindenkit a Szentmisére és utána beszélgetésre, agapéra!
  • Zenés dicsőítést, szentségimádást tartunk közbenjáró imával minden hónap 3. csütörtök estéjén 19:00 órakor templomunkban. A következő alkalom január 18-án lesz. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Akik szeretnének házszentelést kérni, kérjük, hogy az elérhetőségük megadásával (név, cím, telefonszám) jelentkezzenek a sekrestyében!
  • Akik 2024-ben kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, kérjük, hogy ezt jelezzék január végéig a Veresegyházi Plébánián.
  • Az Ökumenikus Imahétbe (jan.21-28.) egyházközségünk is bekapcsolódik. Az imaalkalmak Veresegyházon hétfőtől-péntekig esténként, 18:00 órakor kezdődnek:

TFŐ – evangélikus templom – Fukk Lóránt

KEDD – baptista imaház – Albert Gábor

SZERDA – Kistérségi találkozó a Szentlélek templomban, a környékbeli települések lelkipásztoraival és világi vezetőivel – Bacsó Benjamin

CSÜTÖRTÖK – református templom – Rolik Róbert

PÉNTEK – Szentlélek-templom – Kelédi Márton

Az erdőkertesi ima időpontját is hamarosan hirdetni fogjuk!