Vasárnapi hirdetések 2023.11.05.

Évközi 31. vasárnap – 2023.11.05.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (nov. 6.) 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Jövő héttől újra várjuk a gyerekeket az Oratóriumban! Csütörtök délután 16:00 órakor az alsósokat, pénteken 16:00 órakor a felsősöket, és 17:00 órától a legnagyobbakat!
  • Pénteken (nov. 10.) 17:00 órától tartja következő találkozóját a Missziós Baráti Kör Veresegyházon a Szent Pio Otthonban. Zoli atya szeretettel vár minden érdeklődőt!
  • Jövő vasárnap(nov. 12.)a 9:30-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Énekpróba a Szentmise előtt 7:45-től lesz a templomban. Szeretettel várunk mindenkit a Szentmisére és utána beszélgetésre, agapéra!
  • November 18-án szombaton Megújulási Imaest lesz templomunkban Gável Henrik atya, Jácinta nővér és az OST Közösség tagjainak szolgálatával. A Megújulási Imaest 18:00 órakor Szentmisével kezdődik, utána lesz egy rövid Szentségimádás, majd Imaszolgálat következik, amikor Henrik atya és Jácinta nővér csendben külön is imádkoznak mindazok fölött, akik ezt kérik. A Szentmise után folyamatos gyóntatás lesz! Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!
    Kérjük, és előre is nagyon köszönjük mindazok segítségét, akik pogácsával, süteménnyel, vagy üdítővel hozzá tudnának járulni ahhoz, hogy az alkalom után a szolgálattevőket megvendégelhessük!