Vasárnapi hirdetések 2023.10.29.

Évközi 30. vasárnap – 2023.10.29.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (okt. 30.) 18:00 órától gyóntatás lesz, a Szentmise 18:30-kor kezdődik.
  • Szerdán, november 1-jén, Mindenszentek főünnepén 9:30-kor lesz Szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez kötelező ünnep, vagyis Szentmisén is részt kell vennünk ezen a napon, vagy az ünnep előestéjén!
  • A mindenszenteki Szentmise után (kb. 10:30-tól) lesz a közös imádság a temetőben, valamint az új sírkövek megáldása. Az ezzel kapcsolatos kérésüket a temető gondnokánál jelezhetik. A sírkő megáldásának stóladíja, Püspök atya rendelkezése szerint, 5000 Ft lett.
  • Vácbottyánban 11:00 órakor, Veresegyházon 18:30-kor lesz Szentmise Mindenszentek napján.
  • Az Oratórium találkozói az őszi szünet után folytatódnak a szokásos időpontokban!
  • Csütörtökön (nov. 2.) Halottak napján a veresegyházi Szentlélek templomban 18:30-kor lesz Szentmise.A gyógyító szentségimádás ezen a napon elmarad!
  • A Bodajki Zarándokoknak hirdetjük, hogy az autóbusz reggel 7.15-kor indul a Szentlélek-templom elől! Ezen a napon nem lesz Veresegyházon reggeli szentmise, hanem csak igeliturgia.
  • Már most hirdetjük, hogy november 18-án szombaton, Megújulási Imaest lesz az erdőkertesi templomban Gável Henrik atya, Jácinta nővér és az OST Közösség tagjainak szolgálatával. A 18:00 órai SZENTMISE után a szentségimádás és imaszolgálat alatt folyamatos GYÓNTATÁS lesz! Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!