Vasárnapi hirdetések 2023.10.22.

Évközi 29. vasárnap – 2023.10.22.

A missziók vasárnapja

• A hét folyamán a szokásos időpontokban lesznek Szentmisék.
    (hétfő 18:30, szombat este 18:00, vasárnap 9:30)
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket és fiatalokat az Oratóriumban csütörtök és péntek délután!
  • November 4-én szombaton zarándoklatra hívjuk a kedves testvéreket, a nemrégiben Kis Bazilika rangot kapott Bodajki Kegytemplomba. Az utazás különjáratú autóbusszal lesz. Az útiköltség és a tárlatvezetés együttes összege 6000 Ft lesz. Kérjük, jelentkezzenek a sekrestyében!
  • Ma a missziók javára van gyűjtés. Adományaikat köszönjük!
  • Mindenszentek ünnepén, november 1-jén szerdán 9:30-kor lesz Szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez kötelező ünnep! A Szentmise utánlesz a közös imádság a temetőben, és a sírkövek megáldása. Ezzel kapcsolatos kérésüket a sekrestyében vagy a temető gondoknál jelezhetik. A sírkő megáldásának stóladíja, Püspök atya rendelkezése szerint, 5000 Ft lett.