Vasárnapi hirdetések 2023.10.08.

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya

Magyarország Főpátrónája – 2023.10.08.

• A hét folyamán a szokásos időpontokban lesznek Szentmisék. (Hétfőn 18:30-kor, szombat este 18:00 órakor és vasárnap 9:30-kor lesz Szentmise.)
  • Az óvodai hittan foglalkozások időpontjai: Szőlőfürt Református Óvoda hétfő 15:00, Ki akarok nyílni Óvoda szerda 15:00.
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket, fiatalokat az Oratóriumban! Csütörtök délután 16:00 órától az alsósokat, pénteken 16:00 órától a felsősöket, és 17:00 órától a legnagyobbakat!
  • A bérmálásra felkészítő csoport első alkalma most csütörtökön (okt. 12. ) lesz 19:00 órától Veresegyházon,amelyre várják a szülőket is!
  • Pénteken (okt. 13.) 17:00 órától tartja következő találkozóját a Missziós Baráti Kör a Szent Pio Otthonban. Zoli atya szeretettel vár minden érdeklődőt!
  • Szombaton (okt. 14.) lesz az idei Elsőáldozás. Kérjük a Kedves Testvéreket, hogy imádkozzanak az elsőáldozó gyermekekért, hogy egész életükben hűségesek maradjanak Jézushoz!
  • Október hónapban szeretettel hívunk mindenkit rózsafüzér imádságra a templomba, szombatonként az esti Szentmise előtt 17:30-tól!
  • Az új Elsőáldozásra Felkészítő Csoporttal kapcsolatban a szülői értekezlet október 20-án 19:00 órakor lesz a Szentlélek templom emeleti nagytermében.A részvételkötelező minden szülőnek, aki szeretné, hogy a gyermeke járjon a felkészítőre! A gyerekek első találkozója november 6-án hétfőn 17:00 órakor lesz a Szentlélek templomban.
  • November 4-én szombaton zarándoklatra hívjuk a kedves testvéreket, a nemrégiben Kis Bazilika rangot kapott bodajki Kegytemplomba. Az utazás különjáratú autóbusszal lesz. Az útiköltség és a tárlatvezetés együttes összege 6000 Ft lesz. Kérjük, jelentkezzenek a sekrestyében!