Vasárnapi hirdetések 2023.10.01.

Évközi 26. vasárnap – 2023.10.01.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (okt. 2.) 18:00 órától gyóntatás lesz, a Szentmise 18:30-kor kezdődik
  • A héten megkezdődnek az óvodai hittan foglalkozások. A Szőlőfürt Református Óvodában hétfőn 15:30-tól, a Ki akarok nyílni Óvodában szerdán 15:00 órától.
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket, fiatalokat az Oratóriumban! Csütörtök délután 16:00 órától az alsósokat, pénteken 16:00 órától a felsősöket, és 17:00 órától a legnagyobbakat!
  • Csütörtökön (okt. 5.) 19:00 órától gyógyító szentségimádás lesz a Szentlélek templom kápolnájában, szeretettel várják a Kedves Testvéreket!
  • Az októberben elsőáldozó gyerekek szülei számára szülői értekezlet lesz pénteken(okt. 6.), 19:00 órakor a Szentlélek templom emeleti nagytermében.
  • Jövő vasárnap(okt. 8.) Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya főünnepe lesz. A 9:30-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Énekpróba a Szentmise előtt 7:45-től lesz a templomban. Szeretettel várunk Mindenkit a Szentmisére és utána beszélgetésre, agapéra!
  • Jácinta nővér és csapata bérmálásra felkészítő csoportot indít középiskolásoknak, a találkozók Veresegyházonlesznek csütörtök esténként 19:00 órától 20:30-ig. Az első október 12-i alkalomra várják a szülőket is! Jelentkezési lapot szintén a sekrestyében lehet kérni és kitöltve oda kell visszavinni.
  • Az új Elsőáldozásra Felkészítő Csoport első találkozója november 6-án hétfőn 17:00 órakor lesz a Szentlélek templomban.A szülői értekezlet a templom emeleti nagytermében lesz október 20-án 19:00 órakor, a részvételkötelező minden szülőnek, aki szeretné, hogy a gyermeke járjon a felkészítőre! A felkészítésre jelentkezési lapot a sekrestyében lehet kérni és kitöltve ugyanoda kérjük visszavinni.