Vasárnapi hirdetések 2023.09.24.

Évközi 25. vasárnap – 2023.09.24.

Elvándorlók és menekültek világnapja

Szeretettel hirdetjük:

  • A hét folyamán a szokásos időpontokban lesznek Szentmisék. (Hétfőn 18:30-kor, szombat este 18:00 órakor és vasárnap 9:30-kor lesz Szentmise.)
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket, fiatalokat az Oratóriumban! Csütörtök délután 16:00 órától az alsósokat, pénteken 16:00 órától a felsősöket, és 17:00 órától a legnagyobbakat!
  • Az új Elsőáldozásra Felkészítő Csoport első találkozója november 6-án hétfőn 17:00 órakor lesz a Szentlélek templomban.A szülői értekezlet a templom emeleti nagytermében lesz október 20-án 19:00 órakor, a részvételkötelező minden szülőnek, aki szeretné, hogy a gyermeke járjon a felkészítőre! A felkészítésre jelentkezési lapot a sekrestyében lehet kérni és kitöltve ugyanoda kérjük visszavinni.
  • Jácinta nővér és csapata bérmálásra felkészítő csoportot indít középiskolásoknak, a találkozók Veresegyházonlesznek csütörtök esténként 19:00 órától 20:30-ig. Az első október 12-i alkalomra várják a szülőket is! Jelentkezési lapot szintén a sekrestyében lehet kérni és kitöltve oda kell visszavinni.
  • Októbertől megkezdődnek az óvodai hittan foglalkozások, az előző évi időpontokban. (a Szőlőfürt Református Óvodában hétfőn 15:30-tól, a Ki akarok nyílni Óvodában szerdán 15:00 órától) Jelentkezni lehet még ezen a héten az óvodákban az óvó néniknél.