Vasárnapi hirdetések 2023.09.17

Évközi 24. vasárnap – 2023.09.17.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (szept. 18.) 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Az Életigekör első összejövetelét szeptember 18-án hétfőn tartja a közösségi teremben, közvetlenül a 18:30-as szentmise után, kb. 20:30-ig. Az Életigekörben havonta egyszer találkozunk, minden harmadik hétfőn, ahol célunk a Szentírás Igéinek tanulmányozása és megtapasztalása. Gyere el, ha szeretnéd közösségileg is megtapasztalni az Ige hatását a mindennapi életedben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket, fiatalokat az Oratóriumban! Csütörtök délutánonként 16:00 órától az alsósokat, pénteken 16:00 órától a felsősöket, és 17:00 órától a legnagyobbakat!
  • Új Elsőáldozásra Felkészítő Csoport indul. Alsó korhatár: idén megkezdett 3. osztály az iskolában. Az első találkozó időpontja: november 6. hétfő, 17:00 órakor a Szentlélek templomban. Október 20-án 19:00 órakor a templom emeleti nagytermében szülői értekezlet lesz, amelykötelező minden szülőnek, aki szeretné, hogy a gyermeke járjon a felkészítőre! Jelentkezési lapot a sekrestyében lehet kérni és kitöltve ugyanoda kérjük visszavinni.
  • Jácinta nővér és csapata bérmálásra felkészítő csoportot indít középiskolásoknak (9-12. osztályosoknak), a találkozók csütörtök esténként lesznek 19:00 órától 20:30-ig Veresegyházon. Az első október 12-i alkalomra várják a szülőket is! Jelentkezési lapot szintén a sekrestyében lehet kérni és kitöltve oda kell visszavinni.
  • Októbertől kezdődnek az óvodai hittan foglalkozások, az előző évi időpontokban (a Szőlőfürt Református Óvodában hétfőn 15:30-tól, a Ki akarok nyílni Óvodában szerdán 15:00 órától). Jelentkezni az óvodákban az óvó néniknél lehet szeptember végéig.