Vasárnapi hirdetések 2023.04.16.

Húsvét 2. vasárnapja – 2023.04.16.

Az isteni Irgalmasság vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

  • Héfőn, április 17-én 18:30-kor lesz Szentmise templomunkban.
  • Csütörtökön és pénteken 16:00 órától várjuk a gyerekeket az Oratóriumban!
  • A kossuth téri pápai Szentmisén (2023. április 30. 9:30)a biztonsági ellenőrzést követően, külön regisztráció nélkül lehet majd részt venni. A térre legkésőbb 8:15-ig lehet belépni, a helyeket a hívők érkezési sorrendben töltik majd fel. Akiknek a téren már nem jut hely, a környező utcákban kivetítőkön követhetik a liturgiát. Ünnepeljünk együtt a Szentatyával minél többen!
  • Azért, hogy minél többen ott lehessünk a budapesti Szentmisén, akik pedig nem tudnak elutazni, itthonról követhessék azt, már most jelezzük, hogy április 30-án, a pápai Szentmise vasárnapjána délelőtti Szentmisék elmaradnak templomainkban! Erdőkertesen a vasárnapi Szentmise kivételesen délután 17:30-kor kezdődik majd