Vasárnapi hirdetések 2023.01.22.

Évközi 3. vasárnap – 2023.01.22.

Isten igéjének vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfő este 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Csütörtökön és pénteken délután 16:00 órától várjuk a gyerekeket az Oratóriumban!
  • Kérjük, hogy akik 2023-ban kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.
  • Házaspároknak szervez lelkigyakorlatot a Chemin Neuf Közösség, ahová minden párt hívnak, ha van, akkor gyermekeikkel együtt. Az egy hetes program július 2-a és 8-a között lesz, Bodrogolasziban, egy csodálatos helyen. A párokra előadás, sok páros idő és rengeteg közös élmény vár, a gyermekekre korosztályok szerint várnak változatos programok. A jelentkezés határideje február vége, vagy a szabad férőhelyek erejéig. Bővebb információ a templom hirdetőtábláján, illetve interneten. A keresőbe azt írják “Kána hét 2023”.