Vasárnapi hirdetések 2023.01.08

Urunk megkeresztelkedése

2023.01.08.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn január 9-én, 18:30 órakor lesz Szentmise.
  • Csütörtökön és pénteken 16:00 órától várjuk a gyerekeket az Oratóriumban!
  • Január 15-én, a vasárnap a 9:30-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Biztatunk ugyanakkor mindenkit, jelentkezzen bátran felolvasónak, írjon személyes könyörgést, kapcsolódjon be ministránsként az oltár körüli, illetve énekhanggal vagy hangszerrel a zenei szolgálatba. Énekpróba közvetlenül a Szentmise előtt 7:45-től lesz a templomban. A könyörgésekkel kapcsolatban Szőnyi Jánost, a zenei szolgálattal kapcsolatban Uracs Miklóst lehet keresni. Az Szentmise után agapéval marasztalunk mindenkit egy kis beszélgetésre.
  • Aki szívesen megszenteltetné házát, lakását, kérjük, jelezze szándékát a sekrestyében! Kérjük, adják meg telefonszámukat és címüket is! Robi atya Vízkereszt után fog időpontot egyeztetni az érintett családokkal!
  • Kérjük, hogy akik 2023-ban kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.