Vasárnapi hirdetések 2023.01.01

Szűz Mária Isten anyja – 2023.01.01.

Szeretettle hirdetjük:

  • Hétfőn január 2-án, 18:30 órakor lesz Szentmise templomunkban.
  • Pénteken január 6-án, Vízkereszt ünnepén (Urunk megjelenése) 18:00 órakor lesz Szentmise Erdőkertesen. Ne feledkezzünk el arról, hogy kötelező ünnep!
  • Aki szívesen megszenteltetné házát, lakását, kérjük, jelezze szándékát a sekrestyében! Kérjük, adják meg telefonszámukat és címüket is! Robi atya Vízkereszt után fog időpontot egyeztetni az érintett családokkal!
  • Kérjük, hogy akik 2023-ban kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.
  • XVI. Benedek emeritus pápa 2022. december 31-én, 9 óra 34 perckor a Vatikánban földi útját befejezte, és hazatért a Mennyei Atya Házába.
    A Gondviselő Isten iránt érzett, hálatelt szívvel gondolunk személyére. Egész élete tanúságtétel volt mindannyiunk számára, rendíthetetlen, személyes hite; tudása és bölcsessége egész nemzedékeknek mutatott irányt. Imáinkban emlékezzünk meg az emeritus pápáról, imádkozzunk Szentatyánkért és az egész Egyházért!