Vasárnapi hirdetések 2022.11.27.

Advent 1. vasárnapja – 2022.11.27.

Szeretettel hirdetjük:

  • Megkezdődött az Advent. Adventi időben hétfőnként reggel 6:00 órakor rorate Szentmisék lesznek templomunkban.
  • Szeretettel hívunk minden középiskolás-egyetemista korú fiút és lányt, a nekik tartott alkalmakra. Az alkalmak hétfő 18:00 órakor kezdődnek.
  • Csütörtökön és pénteken 16:00 órától várjuk szeretettel a gyerekeket, fiatalokat a Don Bosco Oratóriumban!
  • Jövő szombaton (dec. 3.) az esti Szentmise után kb. 19:00 órától dicsőítő szentségimádás lesz a templomban, szeretettel várunk Mindenkit!
  • A templom melletti plébániaépületben létrehoztunk egy gyereksarkot, ahol a vasárnap 9:30-as Szentmise ideje alatt a kicsi gyerekek játszhatnak, a szülők számára pedig kihangosítva hallható a Szentmise. Ajánljuk a kisgyermekes családok figyelmébe!
  • Jövő vasárnap, december 4-én 9:30-kor újra Családos Igeliturgia lesz templomunkban. Biztatunk mindenkit, jelentkezzen bátran felolvasónak, írjon személyes könyörgést, kapcsolódjon be ministránsként az oltár körüli, illetve énekhanggal vagy hangszerrel a zenei szolgálatba!
    Énekpróba közvetlenül az Igeliturgia előtt 7:45-tól lesz a templomban. A könyörgésekkel kapcsolatban Szőnyi Jánost, a zenei szolgálattal kapcsolatban Uracs Miklóst lehet keresni a sekrestyén keresztül.
  • Közvetlenül a Családos Igeliturgia után Mikulás ünnepséget tartunk, ahova szeretettel hívjuk és várjuk a gyermekeket, a szülőket, a nagyszülőket és minden érdeklődőt.