Vasárnapi hirdetések 2022.11.06.

Évközi 32. vasárnap – 2022.11.06.

Szeretettel hirdetjük:

  • 2022. november 19-én szombaton, a 18:00 órai (vasárnap előesti) Szentmise Erdőkertesen ELMARAD!
  • Hétfőn, november 7-én 18:00 órakor folytatódik az IFIKLUB! Szeretettel várjuk a középiskolás-egyetemista korú fiúkat és lányokat!
  • Hétfőn 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Csütörtökön és pénteken is 16:00 órától várjuk szeretettel a gyerekeket és a fiatalokat a Don Bosco Oratóriumban!
  • A vasárnap 9:30-as Szentmise ideje alatt a templom melletti plébániaépületben létrehoztunk egy gyereksarkot, ahol a kicsi gyerekek játszhatnak, a szülők számára pedig kihangosítva hallható a Szentmise. Ajánljuk a kisgyerekes családok figyelmébe!
  • Jövő szombaton, november 12-én közvetlenül az esti Szentmise után Dicsőítő Imaórát tartunk. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Jövő vasárnap, november 13-án, a 9:30-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Biztatunk ugyanakkor mindenkit, jelentkezzen bátran felolvasónak, írjon személyes könyörgést, kapcsolódjon be ministránsként az oltár körüli, illetve énekhanggal vagy hangszerrel a zenei szolgálatba. Énekpróba közvetlenül a Szentmise előtt 7:45-tól lesz a templomban. A könyörgésekkel kapcsolatban Szőnyi Jánost, a zenei szolgálattal kapcsolatban Uracs Miklóst lehet keresni a sekrestyén keresztül. Az alkalom után mindenkit várunk szeretettel egy szeretetvendégségre, beszélgetésre a közösségi teremben, jó idő esetén az udvaron.
  • Már most hirdetjük, hogy november 26-án szombaton, Advent kezdetén Megújulási Imaest lesz templomunkban Gável Henrik atya, Jácinta nővér és az O.S.T. Közösség tagjainak szolgálatával! A 18:00 órai Szentmisét követőenrövid Szentségimádás, majd Imaszolgálat lesz. A Szentmise után folyamatos gyóntatás is lesz!!! Mindenkit hív és vár az Úr – kortól függetlenül – aki az Ő jelenlétében szabadulásra vágyik!
  • Továbbra is arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a (római vagy görög) Katolikus Egyházhoz való tartozását!