Vasárnapi hirdetések 2022.10.30.

Évközi 31. vasárnap – 2022.10.30.

Szeretettel hirdetjük:

 • Ezen a hétfőn (okt. 31.) az IFIKLUB találkozója kivételesen elmarad! Folytatás egy hét múlva, november 7-én lesz!
 • Kedden (november 1.) lesz Mindenszentek főünnepe. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez parancsolt ünnep, vagyis Szentmisén való részvétellel ünnepeljük meg!
  A miserend Erdőkertesen:
  Hétfőn (okt. 31.) 18:30-kor
  előesti Szentmise lesz.
  Kedden (nov. 1.) Mindenszentek napján
  délelőtt 9:30 órakor lesz Szentmise templomunkban.
  A délelőtti Szentmise után kb. 10:30-tól lesz közös imádság a temetőben, majd ezután lesznek a sírkőszentelések. A sírkőszentelésre vonatkozó kéréseket a sekrestyében vagy a temető gondnoknál lehet még jelezni.
  Veresegyházon Mindenszentekkor(nov.1.) 18:30-kor lesz Szentmise; Halottak napján (nov. 2.) pedig délelőtt 10:00 órakor.
 • Csütörtökön és pénteken is 16:00 órától várjuk szeretettel a gyerekeket és a fiatalokat a Don Bosco Oratóriumban!
 • A vasárnap 9:30-as Szentmise ideje alatt a templom melletti plébániaépületben létrehoztunk egy gyereksarkot, ahol a kicsi gyerekek játszhatnak, a szülők számára pedig kihangosítva hallható a Szentmise. Ajánljuk a kisgyerekes családok figyelmébe!
 • Már most hirdetjük, hogy november 12-én szombaton az esti Szentmise után Dicsőítő Imát tartunk. Másnap, november 13-án vasárnap pedig Családos Mise lesz!
 • A népszámlálás nagyon fontos esemény nemcsak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a (római/görög) Katolikus Egyházhoz való tartozását!