Vasárnapi hirdetések 2022.10.23.

Évközi 30. vasárnap – 2022.10.23.

A missziók vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 18:30-kor lesz Szentmise templomunkban.
  • Szeretettel hívunk minden középiskolás-egyetemista korú fiút és lányt, a nekik tartott alkalmakra. Az alkalmak hétfő 17:30-kor kezdődnek.
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket, fiatalokat az Oratóriumba, csütörtökön és pénteken 16:00 órától!
  • Szeretettel hirdetjük, hogy a vasárnap 9:30-as szentmise ideje alatt a templom melletti plébániaépületben a gyerekek számára létrehoztunk egy gyereksarkot, ahol a kicsi és nagyobb gyerekek játszhatnak, a szülők számára pedig kihangosítva hallható a mise. Szeretettel látjuk itt a kisgyerekes családokat.
  • Mindenszentek ünnepén (november 1. kedd) délelőtt 9:30 órakor lesz Szentmise templomunkban, ne feledkezzünk el róla, hogy ez kötelező ünnep! Szintén november 1-jén, a Szentmise után lesz a közös imádság a temetőben kb. 10:30-tól, utána pedig a sírkőszentelések. A sírkőszentelésre vonatkozó kéréseket a sekrestyében vagy a temető gondnoknál lehet jelezni.
  • A népszámlálás, amely november 28-ig tart, nagyon fontos esemény nemcsak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a Katolikus Egyházhoz való tartozását!
  • Ma a missziók javára van gyűjtés! Adományaikat köszönjük!