Vasárnapi hirdetések 2022.10.16.

Évközi 29. vasárnap – 2022.10.16.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 18:30-kor lesz Szentmise templomunkban.
  • Szeretettel hívunk minden középiskolás-egyetemista korú fiút és lányt, a nekik tartott alkalmakra. Az alkalmak hétfő 17:30-kor kezdődnek.
  • A Szőlőfürt Református Óvodában hétfőn 15:30-kor, a Ki akarok nyílni Óvodában pedig szerdán 15:00 órakor tartjuk a hittan foglalkozást.
  • Az Oratórium az 1-2-3. évfolyamnak csütörtök délután 16:00 órakor, a 4-5-6. évfolyamnak pénteken 16:00 órakor, a legnagyobbaknak, a 7-10. évfolyamnakpedig péntek 17:00 órakor kezdődik. Szeretettel várjuk a gyerekeket, fiatalokat!
  • Szeretettel hirdetjük, hogy a vasárnap 9:30-as szentmise ideje alatt a templom melletti plébániaépületben a gyerekek számára létrehoztunk egy gyereksarkot, ahol a kicsi és nagyobb gyerekek játszhatnak, a szülők számára pedig kihangosítva hallható a mise. Szeretettel látjuk itt a kisgyerekes családokat.
  • A népszámlálás első – online, egyéni kitöltési – szakasza most vasárnap (október 16.) véget ér. A kérdőív az egy háztartásban élőkre vonatkozik, így a fiatalabbak tudnak segíteni az idősebbeknek a kitöltésben! Akik nem éltek ezzel a lehetőséggel, azokat október 17. és november 20. között személyesen keresik fel a számlálóbiztosok. A püspöki konferencia arra buzdít mindenkit, hogy a népszámlálás alkalmával bátran vallja meg hitét és a Katolikus Egyházhoz való tartozását.
  • Már most hirdetjük, hogy Mindenszentek ünnepén (november 1. kedd) délelőtt 9:30 órakor lesz Szentmise templomunkban, ne feledkezzünk el róla, hogy ez kötelező ünnep! Szintén november 1-jén a Szentmise után lesz a közös imádság a temetőben kb. 10:30-tól, utána pedig a sírkőszentelések. A sírkőszentelésre vonatkozó kéréseket a sekrestyében vagy a temető gondnoknál lehet jelezni.
  • Jövő vasárnap a missziók javára lesz gyűjtés!