Vasárnapi hirdetések 2022.09.04.

Évközi 23. vasárnap

2022.09.04.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 18:30-kor lesz Szentmise.
  • Három korcsoportban várjuk a gyerekeket az Oratóriumba, 1-2-3. évfolyamot csütörtök 16:00 órakor, a 4-5-6. évfolyamot pénteken 16:00 órakor, a legnagyobbakat pedig, 7. évfolyamtól péntek 17:00 órakor!
  • A Máriabesnyői Bazilika ezen a hétvégén (szept. 3-4.) tartja Kisboldogasszony (Szűz Mária születése) Nagybúcsúját, Vác-Hétkápolna kegytemploma pedig jövő héten (szept. 10-11.) tartja Mária napi búcsúját, amelyekre szeretettel hívják és várják az erdőkertesi híveket is! A búcsúk részletes programja olvasható honlapunkon is!
  • Jövő vasárnap, (szept. 11.) 9:30-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Utána mindenkit várunk szeretettel egy szeretetvendégségre, beszélgetésre. A liturgikus szolgálatokkal kapcsolatban (ministrálás, felolvasás, könyörgések) a sekrestyében lehet érdeklődni. Énekpróba a Szentmise előtt 8:30-tól!
  • Felkészítést indítunk felnőttek számára keresztségre, elsőáldozásra, bérmálkozásra, de azokat a felnőtteket is várjuk, akik ezekben a szentségekben már részesültek, de szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni, hitbéli kérdésekről kötetlenül beszélgetni. Ezzel kapcsolatban jelentkezni lehet Robi atyánál szeptember 18-ig.
  • Szeptember 17-én szombaton, az esti Szentmise után 19:00 órától gitáros dicsőítő imaestre hívunk mindenkit a templomba!
  • Szeptember 18-án vasárnap Tanévnyitó Egyházközségi Napot tartunk, amely 9:30-kor „Veni Sancte” Szentmisével kezdődik a templomban, utána kint a templom előtt színes programokkal várjuk a közösségeket és a családokat, lesznek finom ételek, táncház… Szeretettel várunk minden érdeklődőt!