Vasárnapi hirdetések 2022.07.03.

Évközi 14. vasárnap

2022.07.03.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (júl.4.) NEM lesz sem Szentmise, sem igeliturgia.
  • Ezen a héten már nem lesz Oratórium!
  • Jövő vasárnap, július 10-én, a reggel 8:00-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Biztatunk ugyanakkor mindenkit, jelentkezzen bátran felolvasónak, írjon személyes könyörgést, kapcsolódjon be ministránsként az oltár körüli, illetve énekhanggal vagy hangszerrel a zenei szolgálatba. Énekpróba július 5-én kedden 17:30-tól lesz a közösségi teremben. A könyörgésekkel kapcsolatban Szőnyi Jánost, a zenei szolgálattal kapcsolatban Uracs Miklóst lehet keresni a sekrestyén keresztül. Az alkalom után mindenkit várunk szeretettel egy szeretetvendégségre, beszélgetésre a közösségi teremben, jó idő esetén az udvaron.
  • Nyáron változik a plébániai irodaügyelet, erről a veresegyházi plébánia honlapján veresegyhaz.vaciegyhazmegye.hu tájékozódhatnak.
  • A nyár folyamán (tanévkezdésig) a veresegyházi vasárnap esti Szentmisék 19:00 órakor kezdődnek.