Vasárnapi hirdetések 2022.05.22.

Húsvét 6. vasárnapja – 2022.05.22.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (máj.23.) 18:30 órakor tartunk Szentmisét, előtte lorettói litániát imádkozunk.
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtök délután 4 órakor, a felsősöket pedig péntek délután 4 órakor!
  • Jövő vasárnap Urunk mennybemenetelét ünnepeljük. A szombat (május 28.) esti Szentmise után Via Lucis imádság lesz, Pünkösd vigíliáján (június 4.) pedig, szintén az esti Szentmise után Szentlélek-váró dicsőítést tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Váci Egyházmegye Családtalálkozója 2022. július 2-án Veresegyházon kerül megrendezésre. Ajánljuk a kedves Testvérek figyelmébe a Családtalálkozó honlapját – www.csaladtalalkozo.hu – ahol sok információt találhatnak a rendezvénnyel kapcsolatban, és már lehet regisztrálni az eseményre! (A rendezvény ingyenes, a regisztráció a résztvevők létszámának előzetes felmérését segíti a szervezők felé.)