Vasárnapi hirdetések 2022.04.17.

Húsvétvasárnap

2022.04.17.

Urunk feltámadása!

Szeretettel hirdetjük:

  • Húsvétvasárnap (ápr.17.) reggel, 8:00 órakor lesz az ünnepi Szentmise.
  • Húsvéthétfőn (ápr.18.) reggel 8:00 órakor tartunk Szentmisét.
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtök délután 4 órakor, a felsősöket pedig péntek délután 4 órakor!
  • Jövő vasárnap (ápr.24.) reggel a 8:00-as Szentmisén az erdőkertesi családos közösség vállal szolgálatot. Biztatunk ugyanakkor mindenkit, jelentkezzen bátran felolvasónak, írjon személyes könyörgést, kapcsolódjon be ministránsként az oltár körüli, illetve énekhanggal vagy hangszerrel a zenei szolgálatba. Énekpróba április 20-án szerdán 18:15-től lesz a közösségi teremben. A könyörgésekkel kapcsolatban Szőnyi Jánost, a zenei szolgálattal kapcsolatban Uracs Miklóst lehet keresni a sekrestyén keresztül. Az alkalom után mindenkit várunk szeretettel egy szeretetvendégségre, beszélgetésre a közösségi teremben.

Kegyelmekben gazdag, áldott Húsvétot kívánunk Mindenkinek!