Vasárnapi hirdetések 2022.02.20.

Évközi 7. vasárnap

2022.02.20.

Szeretettel hirdetjük:

  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtök délután 16:00 órakor, a felsősöket pedig péntek délután 16:00 órakor! Maszkot mindenki hozzon magával!
  • Jövő szombaton (február 26.) 18:00 órakor az ipolybalogi Szent Korona kórus ad koncertet a veresegyházi Szentlélek templomban.
  • Már most hirdetjük, hogy hamvazószerdán (március 2.) 18:00 órakor lesz Szentmise templomunkban.
  • Március 3-6. között Verbita Missziós Napok lesznek a veresegyházi templomban lelki programokkal, előadásokkal, tanúságtételekkel. Kérjük a kedves testvéreket, hogy nyitott szívvel és minél nagyobb számban vegyenek részt a programokon. A verbita atyák ellátogatnak Erdőkertesre is, március 5-én szombaton 18:00 órakor ők mutatják be a Szentmisét és utána missziós előadással készülnek. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit erre az alkalomra is!
  • Jövő vasárnap a katolikus iskolák javára lesz gyűjtés.
  • Tájékoztatjuk a testvéreket, hogy a „SZERETET újság” március 1-jétől nem lesz elérhető templomunkban. Aki kiadványt a továbbiakban saját címére szeretné megkapni, a megrendeléshez Lugosi Gyulától, vagy a sekrestyében kérhet segítséget.
  • Köszönjük, hogy betartják az egyházi és állami járványügyi rendelkezéseket! Kérjük, hogy aki beteg (köhög, tüsszög, náthás, lázas), ne menjen közösségbe, templomba! Vigyázzunk egymásra és önmagunkra is!