Vasárnapi hirdetések 2022.01.23.

Évközi 3. vasárnap – 2022.01.23.

Isten Igéjének vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 18:30-kor lesz Szentmise, utána felnőtt hittan a közösségi teremben.
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtökön délután 16:00-17:00 óra között, a felsősöket pedig pénteken 17:00-18:00 óra között! Maszkot mindenki hozzon magával!
  • Kérjük azokat a jegyespárokat, akik idén kívánnak egyházi házasságot kötni, január végéig jelentkezzenek a sekrestyében vagy a veresegyházi plébánián!
  • Vízkereszthez kapcsolódóan Házszentelést kérni a sekrestyében, név, cím és telefonszám megadásával, vagy a rolik.robert@vaciegyhazmegye.hu e-mail címen lehet.
  • Buzdítjuk a kedves testvéreket, hogy továbbra is mondassanak Szentmiséket élőkért és holtakért egyaránt.
  • Kérünk minden önálló keresettel rendelkező testvérünket, hogy az új esztendőben is rendezzék önkéntes egyházközségi hozzájárulásukat! Egyházközségünk önálló gazdálkodási szervezet is egyben, és csak saját magunkra számíthatunk. Egyházadójukat banki átutalással, vagy készpénzes befizetéssel rendezhetik a sekrestyében. Köszönjük mindazoknak, akik eddig is fontosnak tartották közösségünk anyagi támogatását.
  • Köszönjük, hogy betartják az egyházi és állami járványügyi rendelkezéseket! Kérjük, hogy aki beteg (köhög, tüsszög, náthás, lázas), ne menjen közösségbe, templomba! Vigyázzunk egymásra és önmagunkra is!