Vasárnapi hirdetések 2022.01.16.

Évközi 2. vasárnap – 2022.01.16.

Szeretettel hirdetjük:

  • Január 16-ával megkezdődik az Ökumenikus Imahét, amikor a krisztushívők egységéért imádkozunk. Erdőkertesen január 18-án, kedden 18:00 órakor az evangélikus templomban Rolik Róbert plébános lesz az igehirdető, és január 20-án csütörtökön 18:00 órakor pedig házigazdák leszünk templomunkban, ahol Kun-Török Anett evangélikus lelkész fog igét hirdetni. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!
  • Veresegyházon hétfőtől péntekig (január 17-21.) lesznek imaalkalmak 18:00 órai kezdettel. Január 19-én, szerdán 18:00 órakor veresegyházi Szentlélek templomban kistérségi imanap is lesz, igét hirdet Gergely Ferenc Barnabás erdőkertesi református lelkipásztor.
  • Az Imahét programjai miatt hétfőn (január 17.) reggel 8:00-kor lesz Szentmise templomunkban és az esti bibliaóra elmarad!
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtökön délután 16:00-17:00 óra között, a felsősöket pedig pénteken délután 17:00-18:00 óra között! Maszkot mindenki hozzon magával!
  • Kérjük azokat a jegyespárokat, akik idén kívánnak egyházi házasságot kötni, január végéig jelentkezzenek a sekrestyében vagy a veresegyházi plébánián!
  • Vízkereszthez kapcsolódóan Házszentelést kérni a sekrestyében, név, cím és telefonszám megadásával, vagy a rolik.robert@vaciegyhazmegye.hu e-mail címen lehet.
  • Buzdítjuk a kedves testvéreket, hogy továbbra is mondassanak Szentmiséket élőkért és holtakért egyaránt.
  • Kérünk minden önálló keresettel rendelkező testvérünket, hogy az új esztendőben is rendezzék önkéntes egyházközségi hozzájárulásukat! Egyházközségünk önálló gazdálkodási szervezet is egyben, és csak saját magunkra számíthatunk. Egyházadójukat banki átutalással, vagy készpénzes befizetéssel rendezhetik a sekrestyében. Köszönjük mindazoknak, akik eddig is fontosnak tartották közösségünk anyagi támogatását.
  • Köszönjük, hogy betartják az egyházi és állami járványügyi rendelkezéseket! Kérjük, hogy aki beteg (köhög, tüsszög, náthás, lázas), ne menjen közösségbe, templomba! Vigyázzunk egymásra és önmagunkra is!