Vasárnapi hirdetések 2021.12.26.

Szent Család vasárnap – 2021.12.26.

Szeretettel hirdetjük:

  • December 27-én hétfőn, reggel 8:00 órakor lesz Szentmise.
  • Jövő szombaton lesz Szűz Mária Istenanyaságának főünnepe. December 31-én (pénteken) 18:00 órakor előesti Szentmise lesz, január 1-jén (szombaton) reggel 8:00 órakor tartunk Szentmisét, este nem lesz!
  • Január 2-án vasárnap szintén reggel 8:00 órakor lesz Szentmise.
  • Ne feledkezzünk el arról, hogy Január 1. és a vasárnap két külön kötelező ünnep, vagyis mindkét napon részt kell vennünk a Szentmisén! A teljes karácsonyi időszak miserendje olvasható a hirdetőkön, valamint egyházközségünk honlapján is.
  • Köszönjük, hogy betartják az egyházi és állami járványügyi rendelkezéseket! Kérjük, hogy aki beteg (köhög, tüsszög, náthás, lázas), ne menjen közösségbe, templomba! Az ünnepek alatt különösen is járjunk elől jó példával, még jobban vigyázzunk egymásra és önmagunkra is!