Vasárnapi hirdetések 2021.12.19.

Advent 4. vasárnapja – 2021.12.19.

Szeretettel hirdetjük:

  • December 20-án, hétfő reggel 6:00 órakor lesz az utolsó hajnali Szentmise templomunkban.
  • Hétfőn 18:00 órától lesz gyóntatás Erdőkertesen. A gyóntatás előreláthatólag 20:00 óráig tart, de természetesen igény szerint, akár tovább is.
  • Szombaton lesz Urunk születésének ünnepe. December 24-én (pénteken) éjfélkor, december 25-én (szombaton) csak reggel 8:00 órakor tartunk Szentmisét, ezen a szombaton nem lesz esti mise! December 26-án, Szent Család vasárnapján a szokásos időpontban, reggel 8:00 órakor lesz Szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy Karácsony napja és a vasárnap két külön kötelező ünnep, vagyis mindkét napon részt kell vennünk a Szentmisén! A teljes karácsonyi időszak miserendje olvasható a hirdetőkön, valamint egyházközségünk honlapján is.
  • Szabaddá vált egy példány „Adoremus”, ha valaki előfizetné, kérjük, jelezze a sekrestyében legkésőbb Karácsonyig!
  • Köszönjük, hogy betartják az egyházi és állami járványügyi rendelkezéseket! Kérjük, hogy aki beteg (köhög, tüsszög, náthás, lázas), ne menjen közösségbe, templomba! Az ünnepek alatt különösen is járjunk elől jó példával, még jobban vigyázzunk egymásra és önmagunkra is!