Vasárnapi hirdetések 2021.11.14.

Évközi 33. vasárnap – 2021.11.14.

Szeretettel hirdetjük:

  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtökön délután 4 és 5 óra között, a felsősöket pedig pénteken 5 és 6 óra között! Maszkot mindenki hozzon magával!
  • Jövő héten pénteken, november 19-én lesz a Veresegyházi Egyházközség régi templomának búcsúja. Szent Erzsébet napján az ünnepi Szentmisét Dr. Varga Lajos Váci Segédpüspök úr mutatja be a Szentlélek templomban este fél 7-kor.
  • Jövő szombaton, november 20-án, Krisztus Király ünnepének előestéjén, a Szentmise után ismét egy világméretű szentségimádásba kapcsolódhatunk be, amelyben hálát adunk a Budapesti Eucharisztikus Kongresszus ajándékaiért! Szeretettel hívunk Mindenkit!
  • November utolsó vasárnapjával megkezdődik az adventi időszak. Már most hirdetjük, hogy majd Adventben (nov. 29-től) hétfőnként reggel 6:00 órakor tartunk hajnali misét.
  • Jövő vasárnap a perselyadományainkat a Karitász javára ajánljuk fel.
  • Kérjük, hogy az érvényben lévő egyházi és állami járványügyi rendelkezéseket MINDENKI tartsa be! Akik félsőlégúti betegség tüneteit észlelik magukon (köhögés, tüsszögés, orrfolyás), ne jöjjenek templomba. Természetesen ebben az esetben rájuk nem vonatkozik a vasárnapi misén való részvétel kötelezettsége. Vigyázzunk önmagunkra és egymásra is!