Vasárnapi hirdetések 2021.10.17

Évközi 29. vasárnap

2021.10.17.

a Missziók vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtökön délután 4 és 5 óra között, a felsősöket pedig pénteken 5 és 6 óra között!
  • Újra indulnak a Szent Rita Hozzátartozói Csoport alkalmai. Várjuk azok jelentkezését, akiknek életében problémát okoz vagy okozott valamely családtagjuk, barátjuk túlzott alkoholfogyasztása. A csoport célja, hogy megosszuk egymással tapasztalatainkat és reményünket, hogy megoldást találhatunk problémáinkra. A Szent Rita Hozzátartozói Csoport összejöveteleit minden páros héten, hétfő esténként 18 órától tartja Veresegyházon, a Pio Otthon pincéjében. Az első alkalom október 18-án lesz. Érdeklődni lehet a (30) 315 42 71-es számon.
  • Már most hirdetjük, hogy Mindenszentek ünnepén november 1-jén hétfőn reggel 8:00 órakor lesz Szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez kötelező ünnep.A temetői közös imádság és sírkőszentelés utána, 9:00 órakor kezdődik. A sírkőszentelésre vonatkozó kéréseket a sekrestyében, vagy
    a temető gondnoknál lehet jelezni.
  • A mai nap perselyadományait a missziók javára gyűjtjük!