Vasárnapi hirdetések 2021.08.29.

Évközi 22. vasárnap – 2021.08.29.

Szerettel hirdetjük:

  • Hétfőn 18:00 órától gyóntatás lesz, utána 18:30-kor kezdődik a Szentmise.
  • Jövő vasárnap, szept. 5-én délután lesz Budapesten az Eucharisztikus Kongresszus nyitómiséje elsőáldozással, ezért Veresegyházon ezen a vasárnapon este nem lesz Szentmise
  • Már most hirdetjük, hogy szeptember 6-ától a hétfői Szentmisék időpontja 17:30-ra változik majd.
  • Felkészítés indul szeptember 14-től felnőttek számára keresztségre, elsőáldozásra, bérmálkozásra, de azokat a felnőtteket is várják, akik ezekben a szentségekben már részesültek, de szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni. Az „Útkeresők”-höz jelentkezni Robi atyánál lehet szeptember 12-ig. Kérjük, hogy erről szóljanak azoknak, akikhez ez az információ közvetlenül nem jut el, de érdekelheti őket a felkészítés!
  • Két hét múlva, szeptember 12-én lesz az Eucharisztikus Kongresszus ünnepi zárómiséje Ferenc pápával. Azon a vasárnapon lehet, hogy változás lesz a miserendünkben! Az esetleges változásról jövő hétvégén, a templomi hirdetésekben és a honlapon is hírt fogunk adni. Kérjük, figyeljék a hirdetést!