Vasárnapi hirdetések 2021.06.27.

Évközi 13. vasárnap – 2021.06.27.

Szeretettel hirdetjük:

  • Püspökeink közleménye szerint 2021. július 4-től, vagyis jövő vasárnaptól kezdődően nem lesz kötelező zárt térben sem a maszk viselése, nem lesznek kötelező érvényűek a liturgikus korlátozások sem, amelyek a járvány miatt léptek életbe, de továbbra is felelősen és körültekintően kell eljárni, figyelembe véve az aktuális járványügyi korlátozásokat és előírásokat, különös tekintettel a fertőtlenítőszerek használatára. Áldoztatáskor a kézfertőtlenítés továbbra is ajánlott. https://katolikus.hu/cikk/az-mkpk-kozlemenye-37936786
  • Június 29-én kedden lesz Molnár Zsolt atya pappá szentelésének 25. évfordulója. Az ünnepi szabadtéri Szentmise 17:00 órakor lesz a kosdi templomkertben. Az ezüstmise a honlapon visszanézhető lesz.
  • Jövő vasárnap a Szentszék javára lesz gyűjtés.