Vasárnapi hirdetések 2021.01.24.

Évközi 3. vasárnap – 2021.01.24.

Isten Igéjének vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (január 25.) kivételesen 18:00 órakor lesz Szentmise templomunkban!
  • Aki iskolai felvételhez plébánosi ajánlást kér, ezzel kapcsolatban először keresse meg a hitoktatóját, mert vele egyeztetve készülnek el az ajánlások. Kérjük a kedves híveket, hogy ne halasszák az utolsó pillanatra a kérést, mert akkor nem biztos, hogy határidőre ki tudjuk adni az ajánlást.
  • Kérjük minden önálló keresettel rendelkező testvérünket, hogy ebben az esztendőben is rendezzék önkéntes egyházközségi hozzájárulásukat! Egyházközségünk önálló gazdálkodási szervezet is egyben, és csak saját magunkra támaszkodhatunk. Az egyházadót készpénzben a sekrestyében, vagy banki átutalással is befizethetik egyházközségünk bankszámlájára.
  • Buzdítjuk a kedves testvéreket, hogy az új esztendőben is mondassanak szentmiséket élőkért és holtakért egyaránt!
  • Akik 2021-ben kívánnak házasságot kötni templomunkban vagy a veresegyházi Szentlélek templomban, január 31-ig jelentkezzenek a sekrestyében vagy a veresegyházi plébánián!