Vasárnapi hirdetések 2021.01.10.

Urunk megkeresztelkedése

2021.01.10.

Szeretettel hirdetjük:

  • A mai vasárnappal lezárult a Karácsonyi ünnepkör és megkezdődik az Évközi idő. Hétfőn 18:30 órakor lesz Szentmise.
  • Kérjük, hogy akik 2021-ben kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.
  • Továbbra is kérjük mindenkitől a járványügyi rendelkezések betartását: így az egymástól való biztonságos távolság megtartását, ami legalább 1,5 métert jelent. Ez a templomban kiemelten is fontos! A szertartások és más alkalmak során különösen zárt térben, most kerüljük az éneklést is. A Szentmiséken továbbra is kötelező a maszk használata – a száj és orr eltakarásával; kötelező minden közvetlen érintkezés kerülése: bőrkontaktus, kézfogás, ölelés. Kézfertőtlenítés után, az áldoztatás kizárólag kézbe történhet! Vigyázzunk egymásra!