Vasárnapi hirdetések 2020.12.20.

Advent 4. vasárnapja – 2020.12.20.

Szeretettel hirdetjük:

 • Hétfőn lesz az utolsó hajnali Szentmise templomunkban reggel 6:00 órakor, szeretettel várunk mindenkit!
 • A karácsony előtti gyóntatás Erdőkertesen szintén hétfőn (dec. 21.) lesz,délután 17:00 órától.
 • Ha van a környezetükben olyan idős, vagy tartósan beteg, aki szeretne Karácsony ünnepére szentségekhez járulni, kérjük, jelezzék névvel és elérhetőséggel (cím, telefonszám) a sekrestyében legkésőbb most vasárnapig!
 • Továbbra is kérjük a kedves testvéreket, azegymástól való biztonságos távolság megtartására, ami legalább 1,5 métert jelent. Ez a templomban kiemelten is fontos! A szertartások és más alkalmak során különösen zárt térben, most kerüljük az éneklést is. A Szentmiséken továbbra is kötelező a maszk használata – a száj és orr eltakarásával; kötelező minden közvetlen érintkezés kerülése: bőrkontaktus, kézfogás, ölelés. Az áldoztatás, – kézfertőtlenítés után, – kizárólag kézbe történhet, az áldozó csak a Szentség vételekor vegye le a maszkját. Vigyázzunk egymásra!
 • Ünnepi miserend:
  URUNK SZÜLETÉSE (Karácsony ~ Kötelező ünnep! )
  December 24. (Cs) 18:00 órakor
  December 25. (P) 8:00 órakor

  SZENT CSALÁD VASÁRNAP
  December 26. (Szo) 18:00 órakor
  December 27. (V) 8:00 órakor (& Családok megáldása)

  SZŰZ MÁRIA, ISTEN ANYJA ~ Kötelező ünnep!
  December 31. (Cs) 18:00 órakor (& Hálaadás)
  2021. Január 1. (P) 8:00 órakor

  KARÁCSONY UTÁNI 2. VASÁRNAP
  Január 2. (Szo) 18:00 órakor
  Január 3. (V) 8:00 órakor

  URUNK MEGJELENÉSE (Vízkereszt ~ Kötelező ünnep! )
  Január 6.(Sze) 18:30 órakor