Vasárnapi hirdetések 2020.11.29

Advent 1. vasárnapja

2020.11.29.

Szeretettel hirdetjük:

  • Nyomatékosan kérjük a kedves testvéreket azegymástól való biztonságos távolság megtartására, ami legalább 1,5 métert jelent. Ez a templom zárt terében kiemelten is fontos! A szertartások és más alkalmak során különösen zárt térben, most kerüljük az éneklést is. A Szentmiséken továbbra is kötelező a maszk használata – a száj és orr eltakarásával, kötelező minden közvetlen érintkezés kerülése – bőrkontaktus, kézfogás, ölelés; és az áldoztatás, kézfertőtlenítés után, kizárólag kézbe történhet, az áldozó csak a Szentség vételekor vegye le a maszkját. Vigyázzunk egymásra!
  • A mai vasárnappal új egyházi év, és egyúttal az adventi időszak is megkezdődött. Adventben hétfőnként hajnali Szentmisék lesznek reggel 6:00 órakor. Így már november 30-án is reggel lesz a Szentmise.
  • Az elhunytakért felajánlható teljes búcsú elnyerésére még november végéig van lehetőség. Az ehhez szükséges feltételek elolvashatóak a faliújságon és egyházközségünk honlapján is.
  • Jövő vasárnap családos Szentmise lesz.