Vasárnapi hirdetések 2020.09.20.

Évközi 25. vasárnap – 2020.09.20.

Szeretettel hirdetjük:

  • Szeptember 21-től a hétfői Szentmise időpontja változik, egy órával később, 18:30-kor fog kezdődni. 19:00 órakor folytatódik a felnőtt hittan Robi atyával. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
  • Várjuk az általános iskolásokat péntek délután 5 órakor az Oratóriumban!
  • Szeptember 26-án Vácon a székesegyházban Marton Zsolt püspök atya lektorokat és akolitusokat avat. Veresegyházról Bicsák Pétert lektorrá, Nagy Istvánt pedig akolitussá, Erdőkertesről pedig Bogdán Ferencet és Szőnyi Jánost akolitussá avatja. Imádkozzunk értük! A járványügyi helyzet miatt az avatási szentmisén csak a legszűkebb család vehet részt. Szeptember 27-én a reggel a 8 órai Szentmisében hálát adunk értük és először szolgálnak az újonnan avatottak. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Az óvodás hittan foglalkozásra az óvodákban lehet jelentkezni jelentkezési lapok kitöltésével szeptember végéig!
  • Elvihető a sekrestyéből az októberben induló elsőáldozási felkészítésre a jelentkezési lap, amit kitöltve kérünk visszahozni október 4-ig!