Vasárnapi hirdetések 2020.09.13

Évközi 24. vasárnap

2020.09.13.

Szeretettel hirdetjük:

  • Felkészítést indítunk szeptember 15-től felnőttek számára keresztségre, elsőáldozásra, bérmálkozásra, de azokat a felnőtteket is várjuk, akik ezekben a szentségekben már részesültek, de szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni. Jelentkezni Robi atyánál lehet szeptember 15-ig. Az érdeklődőket szeretettel várjuk a Fületlen Bögre kávézóba is, szeptember 13-án vasárnap az esti mise után, ahol további információkat is megtudhatnak.
  • A tavaszi karantén miatt elmaradt nagypénteki kereszthódolatot szeptember 14-én hétfőn, Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén, 17:30-kor az esti Szentmise keretében fogjuk elvégezni. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves testvéreket erre az ünnepre!
  • Hétfőn nem lesz felnőtt hittan, majd szeptember 21-én folytatódik!
  • Már most hirdetjük, hogy szeptember 21-től a hétfői Szentmise időpontja változik, egy órával később, 18:30-kor fog kezdődni.
  • Szeretettel várjuk az általános iskolásokat péntek délután 5 órakor az Oratóriumban!
  • A most szeptemberben elsőáldozásra készülő gyerek szülei számára a szülői megbeszélés szeptember 18-án pénteken 19:00 órakor lesz a Szentlélek templom emeleti termében.
  • Az óvodás hittan foglalkozásra az óvodákban lehet jelentkezni jelentkezési lapok kitöltésével szeptember végéig!
  • Elvihető a sekrestyéből az októberben induló elsőáldozási felkészítésre a jelentkezési lap, amit kitöltve kérünk visszahozni október 4-ig!
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia közleménye – 2020.09.04.
  • Járványügyi intézkedések a Váci Egyházmegyében – 2020.09.08.