Vasárnapi hirdetések 2020.09.06.

Évközi 23. vasárnap

2020.09.06.

Szeretettel hirdetjük:

 • A vasárnap esti Szentmise szeptember 6-ától Veresegyházon ismét 18:00 órakor kezdődik!
 • Folytatódik a felnőtt hittan. Az első alkalom hétfőn 19:00 órakor lesz a közösségi teremben. Minden érdeklődőt szeretettel vár, Robi atya!
 • A most szeptemberben elsőáldozásra készülő gyerek számára a felkészítés szeptember 9-én, szerdán folytatódik a megszokott időben a Szentlélek-templomban. A szülői megbeszélés szeptember 18-án 19:00 órakor lesz.
 • Szeretettel várjuk az általános iskolásokat péntek délután 5 órakor az Oratóriumban!
 • „Krisztus a Forrás” címmel dicsőítő szentségimádásra hívjuk a testvéreket szeptember 12-én 20 órakor a Szentlélek-templomba. A zenei szolgálatot az Eucharist zenekar adja, egész idő alatt lesz gyónási lehetőség.
 • Jövő vasárnap 8:00 órakor családos Szentmise lesz templomunkban, szeretettel várunk minden családot!
 • Felkészítést indítunk szeptember 15-től felnőttek számára keresztségre, elsőáldozásra, bérmálkozásra, de azokat a felnőtteket is várjuk, akik ezekben a szentségekben már részesültek, de szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni. Jelentkezni Robi atyánál lehet szeptember 15-ig. Az érdeklődőket szeretettel várjuk a Fületlen Bögre kávézóba is szeptember 13-án vasárnap, az esti mise után, ahol további információkat is megtudhatnak.
 • A Szeptember 20-ra meghirdetett zarándoklat elmarad!
 • Idén is lesz óvodai katolikus hittan foglalkozás. A foglalkozásra már lehet jelentkezni az óvodákban jelentkezési lapok kitöltésével!
 • A gyerekek számára hirdetjük, hogy új szentmisenaplókat a sekrestyében lehet kérni.
 • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia közleménye – 2020.09.04.