Vasárnapi hirdetések 2020.08.09.

Évközi 19. vasárnap – 2020.08.09.

Szeretettel hirdetjük:

  • Augusztus 15-én szombaton lesz Szűz Mária mennybevételének főünnepe (Nagyboldogasszony), ne feledkezzünk meg arról, hogy ez parancsolt ünnep, ezen a napon a Szentmisén való részvétel KÖTELEZŐ! Tartsuk lelkiismereti kötelességünknek a Szentmisén való részvételt. Erdőkertesen szombat este 18:00 órakor lesz az ünnepi Szentmise.
  • A vasárnapi szentmisén való részvétel is kötelező! Erre ezúttal csak a vasárnap folyamán lesz lehetőség a szokásos miserend szerint.
  • Gyalogos zarándoklatra hívjuk és várjuk a kedves testvéreket, az “1Úton nemzetközi zarándoklat” keretében a világ testi-lelki egészségéért. Gyülekező aug. 15-én, reggel 7-től, szombaton a Veresegyházi Szentlélek templomnál, indulás fél 8-kor. A záró szentmise este 6-kor a Váci Székesegyházban lesz.
  • Már most hirdetjük, hogy Szent István király ünnepén, augusztus 20-án reggel 8:00 órakor lesz Szentmise templomunkban.