Vasárnapi hirdetések 2020.06.14.

Krisztus Szent Teste és Vére

Úrnapja – 2020.06.14.

Szeretettel hirdetjük:
  • Június 19-én pénteken, Jézus Szentséges Szívének ünnepén van Egyházközségünk templombúcsúja. A 18:00 órai ünnepi Szentmisét, amelyben hálát adunk a tanévben kapott kegyelmekért is, Tanczik Balázs, ecseri plébános atya fogja bemutatni. A Szentmise után agapét istartunk, amelynek előkészületeihez és lebonyolításához kérjük a kedves testvérek segítségét és étel- és ital adományait is! Előre is köszönjük! Szeretettel várunk mindenkit!
  • Jövő vasárnap, június 21-én 8:00 órakor családos Szentmise lesz templomunkban. Szeretettel várunk minden családot a Szentmisén való közös szolgálatra.
  • Püspök atya augusztus 1-jével plébánosunkat, Molnár Zsolt atyát, új szolgálati hellyel bízta meg, így ő elkerül Erdőkertesről és Veresegyházról. Július 25-én szombaton, a 18:00 órai Szentmisében szeretnénk megköszönni Istennek az elmúlt 21 év kegyelmeit, amelyeket Zsolt atya személye és papi szolgálata által ajándékozott nekünk. A Szentmise után szeretnénk közösen elbúcsúzni Zsolt atyától és megköszönni neki mindazt, amit értünk tett az elmúlt évtizedekben. Az egyházközségi ajándékhoz július közepéig lehet pénzadománnyal hozzájárulni, amit a sekrestyében lehet leadni (lehetőleg úgy, hogy Zsolt atya ne vegye észre ) Foglaljuk imáinkba Zsolt atyát, Egyházközségünket, és az új Plébános atyát is!