Vasárnapi hirdetések 2020.06.07.

Szentháromság vasárnap – 2020.06.07.

Szeretettel hirdetjük:

  • Templomunk idén is csatlakozik a Budapesti Eucharisztikus Kongresszust előkészítő világméretű Szentségimádáshoz. Június 13-án, Úrnapja szombatján (jövő szombat)a 18:00 órai előesti Szentmise után, félórás csendes Szentségimádást tartunk. Mindenkit szeretettel várunk a közös imádságra!
  • Jövő vasárnap, június 14-én, a 8 órai szentmise után tartjuk az úrnapi körmenetet. Buzdítjuk kedves testvéreket, hogy segítsenek az előkészületekben és a Szentmise és körmenet után a kert rendbetételében is! A kapunyitás vasárnap reggel 6 órakor lesz.
  • Június 19-én pénteken, Jézus Szentséges Szívének ünnepén van Egyházközségünk templombúcsúja. A 18:00 órai ünnepi Szentmisét, amelyben hálát adunk a tanévben kapott kegyelmekért is, Tanczik Balázs, ecseri plébános atya fogja bemutatni. A Szentmise után agapét istartunk, amelyhez kérjük a kedves testvérek étel- és ital adományait! Előre is köszönjük! Szeretettel várunk mindenkit!