Vasárnapi hirdetések 2020.05.31.

Pünkösdvasárnap

2020.05.31.

  • Pünkösdvasárnap (május 31.) Veresegyházon a fél 10-es búcsúi szentmisét Koronkai Zoltán jezsuita atya tartja. Utána előadás és beszélgetés lesz az Eucharisztiáról, mindenkit szeretettel várnak.
  • Hétfőn (június 1.) Boldogságos Szűz Mária az Egyház Anyja emléknapján 17:30-kor tartunk szentmisét templomunkban.
  • Szentháromság vasárnapján (június 7.) felnőtt-keresztelés lesz a reggel 8 órai szentmisében. Imádkozzunk a keresztelendőért! Utána agapét tartunk, amelyhez kérjük és várjuk a kedves testvérek étel-ital adományait is! Segítségüket előre is köszönjük!
  • Már most jelezzük, hogy Úrnapja szombatján (június 13.) az esti szentmise utáni szentségimádással templomunk is csatlakozik az immár hagyományosnak mondható világméretű szentségimádáshoz! Szeretettel várunk mindenkit!