Vasárnapi hirdetések 2020.01.26.

Isten Igéjének vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

~Kedden 19:30-kor folytatódik afelnőtt hittan Zsolt atyával.

~Péntek délután ezúttal már fél 5-től várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!

~Aki iskolai felvételhez plébánosi ajánlást kér, először a hitoktatóját keresse meg, mert vele egyeztetve készülnek el az ajánlások, azután a plébánost. Kérjük, hogy az ajánlások kérését ne halasszuk az utolsó pillanatra, mert akkor már nem biztos, hogy határidőre meg tudjuk adni.

~Kérjük, hogy akik 2020-ban kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.

~A mai szentmise perselyadományait, az ökumenikus imahét alkalmainak gyűjtésével együtt, majd annak az erdőkertesi családnak továbbítjuk, akiknek nemrégiben leégett a házuk. Adományaikat előre is köszönjük!

~Jövő vasárnap, február 2-án lesz Urunk bemutatása, vagyis Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Kérjük a kedves testvéreket, hogy akik a vasárnap reggeli 8-as szentmisére jönnek, hozzanak magukkal gyertyát a szertartáshoz!